SC – Control

SC - 003

SC - CONTROL

STEM CELL ANTI-AGING SKIN AMPOULE

Rejuvinating & Anti-Aging 

  • Cildi alttan dolgunlaştırarak kırışıklık görünümünü azaltır
  • Scar ve yara izlerinin hızlıca giderilmesinde etkilidir
  • Lifting etkisis ile cildi sıkılaştırır, toparlar ve genç görünümüne yeniden kavuşmasını sağlar
  • Rekombinant büyüme faktörleri sayesinde bağ dokuda genç hücre üretimini artırır
  • Cilt tonunu eşitler ve mükemmel şekilde nemlendirir

 

Joo-Eun Kim ve, Ga-Hui Oh b,Gi-Hyun Jang c,Yu-Mi Kim c, Young-Joon Park b
Palmitoil pentapeptit (Pal-KTTKS veya PPP), cilt boyunca KTTKS geçirgenliğini artıran palmitoile konjuge edilmiş bir peptit türevidir. Kollajen yıkımı ile üretilen peptitlerden biridir ve kollajen sentezini indükler. PPP cilt katmanına kolayca nüfuz eder çünkü ciltle iyi etkileşime girer ve dermal katmandaki fibroblastlar üzerinde etkili bir şekilde çalışır. Kollajen ve glikozaminoglikan sentezini uyararak cilt hücrelerinin aktivitesini artırır. Cilt elastikiyetini arttırmada ve yaşlanma etkilerini önlemede oldukça etkilidir ve cilt kalınlığını artırabilir. Ayrıca ultraviyole veya dış etkenlerden zarar gören cildi iyileştirme konusunda önemli bir kapasiteye sahip olduğu bilinmektedir (22,23). 

SC-Control ampul cildin esnekliğini artırmak için mükemmeldir. Trehaloz ve Glutatyon gibi yüksek kaliteli bileşenler kırışıklıkları dolgunlaştırır ve gençleştirici bir cilt oluşturmak için cildi sıkılaştırır. SC-Control Ampul, daha genç görünen bir cilt arayan ve dolgun bir ciltten faydalanmak isteyenler için uygun bir seçenektir. Bitkisel kök hücre teknolojisi ve aktiflerinde mevcut olan rh Oligopepetid 1 yüksek konsantrasyonları dokuların hızlı bir şekilde yenilenmesini, onarımını ve cildin daha genç bir görünüme kavuşmasını destekler. Gotu Kola olarak bilinen Centella Asiatica bitki ekstraktı özellikle yara izlerinin giderilmesi ve hasarlı doku yapısının düzeltilmesinde etkilidir. Sonuç olarak, cilt sadece daha tazelenmiş değil, aynı zamanda daha canlı görünür. Hafif dokusu cildin daha derin katmanlarına hızla emilir. Ampulün cilde enjekte edilmesi, bileşenlerin daha derin cilt katmanlarına çok daha iyi nüfuz etmesini sağlayarak gelişimini destekler. Bu nedenle Dr. Drawing SC-CONTROL AMPUL mikroiğneleme tedavileri için mükemmel şekilde uygundur.

Yüksek Hyaluronik Asit konsantrasyonu, Glutatyon ve Bitkisel Kök Hücre tedavi protokolüyle cildi inceltmeden, kurutmadan ve daha fazla hasar vermeden daha aydınlık. eşitlenmiş ve canlı bir görünüm elde edebilme imkanı Dr. drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri ile her zaman mümkün.

Before & After

Yüksek Hyaluronik Asit konsantrasyonu, Glutatyon ve Bitkisel Kök Hücre tedavi protokolüyle cildi inceltmeden, kurutmadan ve daha fazla hasar vermeden daha aydınlık. eşitlenmiş ve canlı bir görünüm elde edebilme imkanı Dr. drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri ile her zaman mümkün.

Before & After

Hyaluronik Asit, Glutatyon, Trehaloz, Niasinamid, Traneksamik Asit. Copper Tripeptid 1, Palmitoyl Pentapeptid-4, Pantenol, Betain, Hidrolize Kollajen,Camellia Sinensis Leaf Ekstrakt, Rosa Centifolia Flower Ekstrakt, Centella Asiatica Ekstrakt, Anthemis Nobilis Ekstrakt. Hamamelis Virginia Ekstrakt, Aloe Barbadensis Leaf Ekstrakt, Vitis Vinifera Callus Cultura Ekstrakt, Glycin Max Phytoplasenta, Allantoin

Serumun cildin alt katmanlarına daha iyi ulaşmasını sağlamak amacıyla cilt yüzeyine Dermapen, Dermaroller ile mikro kanallar açarak tüm yüz ve boyun bölgesine her seansta 2-2,5 ml kullanılması tavsiye edilir veya Mezoterapi Tabancası/ Hyaluronpen ile mikro kanal açmadan uygulama için uygundur. En iyi sonuçlar ilk uygulamadan itibaren görülür ve 3-5 seans serum uygulaması cilt problemlerinin giderilmesi için idealdir. Yoğun cilt problemlerinde seans sayısı 8-12 ye çıkarılabilinir.

İÇERİKLERİ KONTROL EDİN

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR İÇERİKLER

Bize Ulaşın

Ürün veya Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.