SD – Control

SD - 005

SD - CONTROL

SALMON D.N.A REJUVENATION AMPOULE

Vitalizing & Anti-Aging 

  • Cildi nemlendirir ve besler
  • Kollajen ve Elastin sentezini artırarak kırışıklık görünümünü önemli ölçüde azaltır
  • İçeriğindeki Hexapeptid 8 (Argireline) konsantrasyonları ile Botolium Toksini gibi hareket ederek yeni mimik çizgisi oluşumunu önler
  • Cilt tonunu eşitler, parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar
  • Akne ve Scar izlerinin giderilmesine yardımcı olur

Non-nvazv botoks ve dolgu alternatif varsa neden riske girelim?

Botoks ve dolguların her ikisi de yaşlanma belirtilerini düzeltmek veya önlemek için kullanılır. Ancak istediğiniz sonuçları güvenli bir şekilde elde edebilecekken neden risk alasınız ki? Hexapeptid 8 günümüzde toksik ve istenmeyen işlem hatalarının önüne geçebilen Botolium toksini gibi hareket eden bir peptitdir. Dr. Drawing SD-Control Ampul derin ifade kırışıklıklarının görünümünü önemli ölçüde azaltabilen güçlü peptitlerin bir kombinasyonu olan Asetil Hekzapeptit-8 ile zenginleştirilmiştir. Her uygulamadan sonra ciltte anında gözle görülür bir sıkılaşma ve toparlanma fark edeceksiniz.

SD-Control ampul hasarlı cildin tedavisi için idealdir. Sodyum DNA ve Palmitoyl Pentapeptide-4 (MATRIXYL) gibi yüksek kaliteli bileşenler cilt hücrelerinizi yeniden aktive eder ve böylece cildin yaşlanma sürecini geciktirir. Hasarlı cilt böylece sadece daha tazelenmiş değil, aynı zamanda daha canlı görünür. İçeriğindeki Somon DNA ciltdeki kollajen ve elastin oluşumunu uyarırken, Hyaluronik asit cildin nem tutma kapasitesini artırır. Yüksek Treholaz konsantrasyonu cilt altında sürekli çalışarak biyolojik liftingin etkisi ile cildin kendini tamir sürecinde cildi durmaksızın toparlar ve sıkılaştırır.Hafif dokusu cildin daha derin katmanlarına hızla emilir. Ampulün cilde enjekte edilmesi, daha derin cilt katmanlarına çok daha iyi nüfuz edebildikleri için bileşenlerin gelişimini destekler. Bu nedenle Dr. Drawing SD-CONTROL AMPUL mikroiğneleme tedavileri için mükemmel şekilde uygundur.

Gençlik iksiri 8600-10000 ppm PDNR, Hexapeptid 8, Rh-Oligopeptid 1 ,Trehaloz ve Copper Tripeptid 1 kombinsyonu ile ZAMANI BİRLİKTE DURDURUYORUZ. Anti Aging bakımlarda Dr. Drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri sizlere kişiye özel pek çok kombinasyon yapmanıza olanak sağlar.

Before & After

Gençlik iksiri 8600-10000 ppm PDNR, Hexapeptid 8, Rh-Oligopeptid 1 ,Trehaloz ve Copper Tripeptid 1 kombinsyonu ile ZAMANI BİRLİKTE DURDURUYORUZ. Anti Aging bakımlarda Dr. Drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri sizlere kişiye özel pek çok kombinasyon yapmanıza olanak sağlar.

Before & After

Hyaluronik Asit, Salmon DNA (PDNR), Trehalose, Niasinamid, Sh-Oligopeptid-1, Hexapeptid 8. Copper Tripeptid 1, Palmitoyl Pentapeptid-4, Pantenol, Betain, Hidrolize Kollajen,Camellia Sinensis Leaf Ekstrakt, Rosa Centifolia Flower Ektrakt, Centella Asiatica Ekstrakt, Anthemis Nobilis Ekstrakt. Hamamelis Virginia Ekstrakt, Allantoin, Gold

Serumun cildin alt katmanlarına daha iyi ulaşmasını sağlamak amacıyla cilt yüzeyine Dermapen, Dermaroller ile mikro kanallar açarak tüm yüz ve boyun bölgesine her seansta 2-2,5 ml kullanılması tavsiye edilir veya Mezoterapi Tabancası/ Hyaluronpen ile mikro kanal açmadan uygulama için uygundur. En iyi sonuçlar ilk uygulamadan itibaren görülür ve 3-5 seans serum uygulaması cilt problemlerinin giderilmesi için idealdir. Yoğun cilt problemlerinde seans sayısı 8-12 ye çıkarılabilinir.

İÇERİKLERİ KONTROL EDİN

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR İÇERİKLER

Bize Ulaşın

Ürün veya Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.