AC – Control

AC - 002

AC - CONTROL

ACNE CLEAR PURE VITA PLUS AMPOULE

Anti-Acne & Anti-Blemish

• Ergenlik sivilceleri, iltihap ve iltihapsız sivilceler, papül, pistül, beyaz ve siyah noktaların giderilmesinde ve ayrıca Rosacea üzerinde etkilidir
• Hassas ve tahriş olmuş cildi sakinleştirir ve yatıştırırarak kızarıklıkları giderir
• Akne kaynaklı lekeleri gözle görülür şekilde azaltır
• Akne izlerini onararak hızlıca dokuların iyileşmesini sağlar
• Gözenekleri sıkıştırır ve cilt üzerinde fazla sebum üretimini azaltır
• Cidin Ph ve sebum dengesini maksimum oranda düzenler

A. sieboldii’nin antiinflamatuar ve antialerjik etkileri Jang ve diğerleri, 2020; Kim ve diğerleri, 2011; Sung ve diğerleri, 2011 tarafından rapor edilmiştir. A. sieboldii’den elde edildilen sesamin ve N-izobütil- dodekatetraenamid histopatolojik değişiklikleri, iltihaplanma skorunu ve mast hücre infiltrasyonunun derecesini, deksametazon grubunda gözlemlenenlerle karşılaştırılabilir seviyelere kadar iyileştirmiştir.

(Gakyung Lee a b e,Jinyoung Park a c,Hyunbeom Lee ve,Kyeong Seok Kim d,Jae Hyeon Park d,So Young Kyung d,Hyung Sik Kim d,Hyun Ok Yang be, Byung Hwa Jung, 2022)

• İleri Biyomoleküler Tanıma Merkezi, Kore Bilim ve Teknoloji Enstitüsü (KIST), Seul 02792, Güney Kore
• Bütünleştirici Biyolojik Bilimler ve Endüstri Bölümü, Sejong Üniversitesi, Seul 05006, Güney Kore
• Biyo-Tıbbi Bilim ve Teknoloji Bölümü, KIST-Okul, Kore Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (UST), Seul 02792,
• Güney Kore Eczacılık Fakültesi, Sungkyunkwan Üniversitesi, 2066, Seobu-ro, Jangan-gu, Suwon 16419, Güney Kore
• Doğal Ürünler için Yakınsama Araştırma Merkezi, Sejong Üniversitesi, Seul 05006, Güney Kore

SMOOTH SKIN TEXTURE

AC-Control ampul akne ve cilt lekeleri ile mücadele için idealdir. Salisilik asit ve allantoin gibi değerli bileşenler antibakteriyel etkilerini ortaya çıkarır ve akne ve yara izlerinden arınmış bir cilt görünümü sağlar. AC-Control Ampul, akne veya yara izi gibi cilt sorunlarından muzdarip olan ve ciltlerindeki sebum birikimini kontrol etmek isteyen herkes için uygun bir çözümdür. İçeriğindeki Arginin, Hyaluronik Asit ve Allantoin sayesinde cildin nem tutma kapasitesini artırarak daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Salisilik asit ve sitrik asit ise ciltteki bakteriyel infeksiyonların oluşumunu engelleyerek ölü hücrelerin atılmasına destek olur. 12 farklı bitkisel ekstrakt ise cildin pH dengesini olması gereken değerlerde tutar, fazla sebum oluşumunun ve gözeneklerin genişlemesinin önüne geçer. Mevcut Cyalocobolomin yüksek konsantrasyonları ise ciltte B12 vitamini sentezine yardımcı olarak ciddi anlamda antioksidan etkiye sahiptir. Bu ampul sadece sebum içermeyen gözenekler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda temizlenmiş bir cilt sağlar. Sonuç olarak, cilt sadece daha tazelenmiş değil, aynı zamanda daha canlı görünür. Hafif dokusu cildin daha derin katmanlarına hızla emilir. Ampulün cilde enjekte edilmesi, bileşenlerin daha derin cilt katmanlarına çok daha iyi nüfuz etmesini sağlayarak gelişimini destekler. Bu nedenle, Dr. Drawing’in AC-Control ampulü mikroiğneleme tedavileri için mükemmel şekilde uygundur.

Bakteriyel akne ve neden olduğu scar izlerinin tedavisinde Dr. Drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri kombine çözümler sunar.

Before & After

Bakteriyel akne ve neden olduğu scar izlerinin tedavisinde Dr. Drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri kombine çözümler sunar.

Before & After

Hyaluronik Asit, Betain, Trehaloz, Arginine, Salisilik Asit, Cyanocobalamine, Betain, Allantoin, Chamaecyparis Obtusa Ekstrakt, Aloe Barbadensis Leaf Ekstrakt, Larix Leptolepis Wood Ekstrakt, Rheum Palmatum Root Ekstrakt, Chrysanthellum indicum Ekstract, Asarum Sieboldii Root Ekstrakt, Quercus Mongolica Leaf Ekstrakt, Persicaria Hydropiper Ekstrakt, Illicium Verum (Anise) Fruit Ekstrakt, Corydalis Turtschaninovii Root Ekstrakt, Coptis Japonica Ekstrakt, Machilus Thunbergii Branch Ekstrakt

Serumun cildin alt katmanlarına daha iyi ulaşmasını sağlamak amacıyla cilt yüzeyine Dermapen, Dermaroller ile mikro kanallar açarak tüm yüz ve boyun bölgesine her seansta 2-2,5 ml kullanılması tavsiye edilir veya Mezoterapi Tabancası/ Hyaluronpen ile mikro kanal açmadan uygulama için uygundur. En iyi sonuçlar ilk uygulamadan itibaren görülür ve 3-5 seans serum uygulaması cilt problemlerinin giderilmesi için idealdir. Yoğun cilt problemlerinde seans sayısı 8-12 ye çıkarılabilinir.

İÇERİKLERİ KONTROL EDİN

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR İÇERİKLER

Bize Ulaşın

Ürün veya Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.