HS – Control

HS - 004

HS - CONTROL

HAIR & SCALP INTENSIVE AMPOULE

Anti Hair Loss


Mafalda Correia a b,Joana Lopes a b,Daniela Lopes a b,Ana Melero c,Pooyan Makvandi d,Francisco Veiga a b,Jorge FJ Coelho ve,Ana C. Fonseca ve,Ana Cláudia Paiva-Santos ab


Şekil 4 . Saç folikülü hedeflemesine yönelik mevcut stratejilerin temsili. I) Tedavi edici ajanlar mikroiğneler kullanılarak doğrudan saç köklerini çevreleyen bölgelere iletilir. II) Nanoteknoloji bazlı yapılar, terapötik ajanları saç folikülü içerisine iletebilir. III) Eksojen stimülasyon, spesifik tetikleyiciler aracılığıyla ilacın partiküllerden aktif olarak salınmasını sağlar. Kısaltmalar: NP – Nanopartikül.

HS-Control ampul saç büyümesini teşvik etmek için mükemmeldir. Acorus Calamus kökü özü ve biotin gibi yüksek kaliteli bileşenler saç derisini besler, kaşıntıyı azaltır ve saç köklerini güçlendirir. Hasarlı saç derisi ve saç böylece sadece daha yenilenmiş değil, aynı zamanda daha canlı görünür. İçeriğindeki bitkisel ekstraktların bitkisel ve epidermal kök hücre teknolojisi ile birleşmesi sonucu saç ve saç derisini hassas bir şekilde onarır, besler ve güçlendirir. Özellikle içeriğindeki Adenozin. Oligo ve Tripeptidler ve B compleks vitaminler sayesinde başta Alopesi olmak üzere bir çok saç problemine karşı etkilidir. Hafif dokusu cildin daha derin katmanlarına hızla emilir. Ampulün cilde enjekte edilmesi, daha derin cilt katmanlarına çok daha iyi nüfuz edebildikleri için bileşenlerin gelişimini destekler. Bu nedenle, Dr. Drawing’in HS-Control Ampulü mikroiğneleme tedavileri için mükemmel şekilde uygundur.

Uyuyan saç foliküllerini tekrar canlandırmak ve problemli ve özellikle saç ekiminden sonra hasar almış saç derisinin onarımı için alternatif tedavi protokolleri Dr. Drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri ile şimdi çok daha kolay.

Before & After

Uyuyan saç foliküllerini tekrar canlandırmak ve problemli ve özellikle saç ekiminden sonra hasar almış saç derisinin onarımı için alternatif tedavi protokolleri Dr. Drawing Skin Control Mezoterapi Ampulleri ile şimdi çok daha kolay.

Before & After

Hyaluronik Asit, Glutatyon, Trehaloz, Niasinamid, Biotin, Hexapeptid 8, Sh-Oligopeptid 1, Copper Tripeptid 1, Palmitoyl Pentapeptid-4, Pantenol, Betain, Hidrolize Kollajen, Adenozin, Camellia Sinensis Leaf Ekstrakt, Rosa Hybrid Flower Ekstrakt, Centella Asiatica Ekstrakt, Anthemis Nobilis Ekstrakt. Hamamelis Virginia Ekstrakt, Aloe Barbadensis Leaf Ekstrakt, Polygonum Multiflorum Root Ekstrakt, Glycin Max Phytoplasenta, Allantoin

Serumun cildin alt katmanlarına daha iyi ulaşmasını sağlamak amacıyla cilt yüzeyine Dermapen, Dermaroller ile mikro kanallar açarak tüm yüz ve boyun bölgesine her seansta 2-2,5 ml kullanılması tavsiye edilir veya Mezoterapi Tabancası/ Hyaluronpen ile mikro kanal açmadan uygulama için uygundur. En iyi sonuçlar ilk uygulamadan itibaren görülür ve 3-5 seans serum uygulaması cilt problemlerinin giderilmesi için idealdir. Yoğun cilt problemlerinde seans sayısı 8-12 ye çıkarılabilinir.

İÇERİKLERİ KONTROL EDİN

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR İÇERİKLER

Bize Ulaşın

Ürün veya Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin.